Strona G│ˇwna Witaj na stronach niepije.net
Forum wsparcia, dla os??b uzale┬?nionych i wsp??┬?┬?uzale┬?nionych od alkoholu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Agnieszka( Moja historia)
Autor WiadomoŠ
Agnieszkatr1975 
Agusia

Do│▒czy│a: 14 Lip 2015
Sk▒d: Niemcy
Wys│any: Sob Lip 18, 2015 09:29   

Witam Wszystkich!! Jestem na forum Nowa i chcia┬?am sie przywita?? tak na Dobry pocz┬?tek. Szukam pomocy a raczej wsparcia. Jutro napisz?? co┬? wi??cej o sobie bo dopiero co wr??ci┬?am z pracy, a mam mn??stwo rzeczy jeszcze do zrobienia. Pozdrawiam Wszystkich :mrgreen:

Dopiero dzis znalazlam chwile by znow tutaj zajrzec :-) Ostatnio rzucilam sie w wir pracy i tak jakos ciezko znalezc wolna chwile na inne rzeczy,ale musze sie pochwalic ,ze po raz pierwszy w zyciu poszlam wczoraj ma miting ;-) Strach obawa i l??k znikn??┬?y po 5minutach... Najgorszy chyba ten pierwszy raz. Dzi??ki Wielkiemu sercu paru ludzi kt??rzy wsparli mnie s┬?owem dotarlam i b??d?? ju┬? chodzi┬?a na mitingi dwa razy w tygodniu tak na poczatek . Szukam drogi by ni┬? pod┬?┬?a?? i nie zbacza??. Sama nie daj?? rady wi??c szukam pomocy gdzie tylko mog┬? mi tej pomocy i tego wsparcia udzieli??. Nie mam tutaj w Niemczech nikogo ani przyjaci??┬? ani znajomych a Od Wczoraj My┬?l?? ,┬?e znalaz┬?am Rodzin??. Kogo┬? kto ma ten sam problem co ja i w ko??cu ludzi kt??rzy mnie rozumiej┬? i moj┬? chorob??. D┬?uga droga przede mn┬? ,ale nie poddam si?? i b??d?? walczy?? o lepsze jutro , o Siebie. Bo chc?? ┬?y??!! Nie chc?? wegetowa?? i lawirowa?? walczy?? ze sob┬? i swoj┬? bezsilno┬?ci┬?. Chc?? kocha?? i czu?? si?? kochan┬?. Chc?? ┬?y?? pe┬?ni┬? ┬?ycia i spe┬?nia?? si??. Pozdrawiam Was i przesy┬?am Tysi┬?ce ca┬?usk??w... Agnieszka alkoholiczka

Agnieszkatr1975 
Agusia

Do│▒czy│a: 14 Lip 2015
Sk▒d: Niemcy
Wys│any: Sob Lip 18, 2015 19:04   Agnieszka( Moja historia)

Mam na imi?? Agnieszka i jestem alkoholiczk┬?. Mam 40 lat.
Nie wiem w kt??rym momencie swojego ┬?ycia si?? pogubi┬?am
Nie wiem od kiedy jestem uzale┬?niona od alkoholu.
Czy wtedy gdy dowiedzia┬?am si?? ,┬?e w spos??b naturalny nie mog?? mie?? dzieci
Czy po 3nieudanych pr??bach invitro gdy ma┬?o co serce nie p??k┬?o mi z b??lu
Czy zaraz po tych pr??bach gdy straci┬?am Ojca w Wigili?? gdy k┬?pa┬? si?? i zatru┬? si?? tlenkiem w??gla
Czy po tym jak m┬?┬? mnie zostawi┬?...Wtedy co┬? p??k┬?o we mnie
m??j ┬?wiat si?? zawali┬? i rozpad┬? na tysi┬?ce kawa┬?k??w.
M┬?┬? by┬? ca┬?ym moim ┬?wiatem. Pierwszym m??┬?czyzn┬? w kt??rym si?? zakocha┬?am i kt??rego Kocha┬?am. Po nieudanych pr??bach invitro posz┬?am do psychiatry bo nie nadawa┬?am si?? do ┬?ycia, Pani dr. przepisa┬?a mi antydepresanty jakie┬? i tyle. Ale przesta┬?am je bra?? bo uwa┬?a┬?am ,┬?e po nich jeszcze gorzej si?? czuj??. Wi??c gdy m┬?┬? mnie zostawi┬? chcia┬?am umrze??... Miesza┬?am alkohol z tymi lekami i nie chcia┬?am si?? obudzi?? ju┬? wi??cej,ale codziennie si?? budzi┬?am i tak w k??┬?ko. Trwa┬?o to nieprzerwalnie przez 3miesi┬?ce. Ju┬? praktycznie nie funkcjonowa┬?am ,nic nie jad┬?am. Nie wiem jakie ale ma┬?e ilo┬?ci ju┬? alkoholu chyba wystarcza┬?y bo nie mam poj??cia jak wog??le wychodzi┬?am ju┬? przy samym koncu po alkohol do sklepu bo nie mia┬?am si┬? wsta?? z ┬???┬?ka. Alkohol leki alkohol leki i tak w k??┬?ko...
Uratowa┬?a mnie moja siostra. Przyjecha┬?a stra┬? po┬?arna policja i pogotowie. Stra┬? zadzwoni┬?a po policj?? bo musieli wej┬??? przez okno no a pogotowie Wiadomo.
Ledwo mnie odratowali. By┬?am wrakiem cz┬?owieka. schud┬?am 25 kg. Przez 3miesi┬?ce le┬?a┬?am w szpitalu ale wr??ci┬?am w┬?r??d ┬?ywych. Bardzo ucierpia┬?o moje zdrowie.
Min??┬?y 4 lata od rozwodu. ┬?a┬?uj?? najbardziej tego ,┬?e nie chcia┬?am ┬?y??, ale wtedy tego nie rozumia┬?am i widzia┬?am to z innej perspektywy. On nie by┬? Tego Wart. ┬?aden cz┬?owiek nie jest wart tego by dla niego odebra?? sobie ┬?ycie bo ono jest najcenniejsze.

Halinka 
Si┬?┬?a spokoju.

Pomog│a: 27 razy
Do│▒czy│a: 25 Mar 2010
Sk▒d: podkarpacie
Wys│any: Sob Lip 18, 2015 20:19   

Witaj Agnieszko.
Masz racj??, wsp??lnota to co┬? wi??cej ni┬? rodzina.
Na mitingu powiesz wi??cej ni┬? w domu i na tym polega magia miting??w.

Nie ┬?a┬?uj, nigdy nie ┬?a┬?uj, ┬?e mog┬?e┬?┬? co┬?┬? zrobi?? w ┬?yciu, a tego nie zrobi┬?e┬?. Nie zrobi┬?e┬?┬? , bo nie mog┬?e┬?┬?.
STANIS??AW LEM

Halinka 
Si┬?┬?a spokoju.

Pomog│a: 27 razy
Do│▒czy│a: 25 Mar 2010
Sk▒d: podkarpacie
Wys│any: Sob Lip 18, 2015 20:24   

Agnieszko, w tej chwili to niewa┬?ne kiedy si?? uzale┬?ni┬?a┬? i nie szukaj przyczyn uzale┬?nienia w innych, tylko w sobie.
Po prostu jeste┬? alkoholiczk┬? i w ten spos??b reagowa┬?a┬? na stres zwi┬?zany z ┬?yciem .
Jeste┬? na pocz┬?tku drogi, ale najwa┬?niejsze, ┬?e wiesz ju┬? kim jeste┬? i dzia┬?asz.
Chod┬? na mitingi jak najcz??┬?ciej , kup literatur?? i pisz jak leci.

Nie ┬?a┬?uj, nigdy nie ┬?a┬?uj, ┬?e mog┬?e┬?┬? co┬?┬? zrobi?? w ┬?yciu, a tego nie zrobi┬?e┬?. Nie zrobi┬?e┬?┬? , bo nie mog┬?e┬?┬?.
STANIS??AW LEM

jacek78 
gadzet

Pomˇg│: 14 razy
Do│▒czy│: 26 Mar 2010
Sk▒d: Skawina
Wys│any: Nie Lip 19, 2015 00:01   

Agnieszkatr1975 napisa│/a:
Szukam drogi by ni┬? pod┬?┬?a?? i nie zbacza??. Sama nie daj?? rady wi??c szukam pomocy gdzie tylko mog┬? mi tej pomocy i tego wsparcia udzieli??.

Ja my┬?le ┬?e j┬? ju┬? znalazla┬? ;-) Jak ju┬? mtingi Ci odpowiadaj┬?, to my┬?le ┬?e wybra┬?a┬? dobr┬? drog??
Witaj na forum <czesc> Jacek alkoholik

"Wszyscy wiedz┬?,┬?e czego┬? nie da si?? zrobi?? i przychodzi taki jeden, kt??ry nie wie, ┬?e si?? nie da i on to w┬?a┬?nie robi"
Albert Einstein

jacek78 
gadzet

Pomˇg│: 14 razy
Do│▒czy│: 26 Mar 2010
Sk▒d: Skawina
Wys│any: Nie Lip 19, 2015 00:19   

Agnieszkatr1975,
Tak jak czytam Ciebie, to du┬?o tam jest rzeczy podobnych do mnie.Jakby nie wsp??lnota AA i dbanie o swoj┬? trze┬?wo┬???, to pewnie le┬?a┬? bym juz na cmentarzu.Tak jak wielu moich przyjaci??┬?, kt??rych w??da zaprowadzila na cmentarz.
Tak jak Halinka napisa┬?a.Chod┬? na mitingi.Czytaj literatur??.Pracuj nad programem 12 krok??w
Wtedy zobaczysz jakie trze┬?we ┬?ycie jest pi??kne <mp3>
Ciesz?? si?? ┬?e uda┬?o ci sie stan┬??? na nogi i masz wole zacz┬??? trze┬?wie??
pozdrawiam <czesc>

"Wszyscy wiedz┬?,┬?e czego┬? nie da si?? zrobi?? i przychodzi taki jeden, kt??ry nie wie, ┬?e si?? nie da i on to w┬?a┬?nie robi"
Albert Einstein

azull 
Moderator

Pomˇg│: 7 razy
Do│▒czy│: 24 Mar 2010
Wys│any: Nie Lip 19, 2015 22:09   

Witaj Agnieszko, dzi??kuj??, ┬?e dzielisz si?? z nami swoimi prze┬?yciami. Po┬?┬?czy┬?em Twoje posty, aby by┬?y w jednym miejscu. Dla mnie wsp??lnota AA jest gwarantem mojej trze┬?wo┬?ci. Za kilka dni, b??d?? na wspania┬?ym mitingu w Licheniu. Ju┬? dzi┬? na to ┬?wi??to raduje si?? dusza moja... i oczywi┬?cie dzi┬? te┬? nie pij??, czego i Tobie ┬?ycz??.

Pogody Ducha, Azull 24H

PS. Wszyscy le┬?ymy w rynsztoku, ale niekt??rzy si??gaj┬? po gwiazdy.
( ͡┬░ ͜ʖ ͡┬░)

bacha 
Basia

Pomog│a: 13 razy
Do│▒czy│a: 24 Mar 2010
Sk▒d: W-m
Wys│any: Wto Lip 21, 2015 07:56   

Witaj Agnieszko :) na forum

http://www.youtube.com/wa...ture=plpp_video

Franiu 
Moderator

Pomˇg│: 8 razy