Strona G│ˇwna Witaj na stronach niepije.net
Forum wsparcia, dla os??b uzale┬?nionych i wsp??┬?┬?uzale┬?nionych od alkoholu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Brak polskich literek ????┬?┬?┬?┬?┬?????????┬?┬?┬?┬?┬?????..
Autor WiadomoŠ
azull 
Moderator

Pomˇg│: 7 razy
Do│▒czy│: 24 Mar 2010
Wys│any: Wto Mar 03, 2015 17:08   Brak polskich literek ????┬?┬?┬?┬?┬?????????┬?┬?┬?┬?┬?????..

Wiem, wiem... nie ma polskich znak??w na ca┬?┬?ym forum. To znaczy kiedy pisz??┬? tego posta, to wszystko jest cacy jak wida??┬? poni┬?ej i powy┬?ej. ????┬?┬?┬?┬?┬?????????┬?┬?┬?┬?┬?????...┬? etc.. Najprawdopodobniej zamieszanie wynika z powodu upgrade oprogramowania serwera PHP. Nie wiem czy zdo┬?am si?? sam upora??┬? z tym stanem rzeczy, czy trzeba b??dzie zwraca??┬? si?? do kogo┬?┬? mocniejszego o pomoc.. po┬?yjemy zobaczymy, Na razie prosz?? o cierpliwo┬??? i zrozumienie┬?.

Pogody Ducha, Azull

PS. Wszyscy le┬?ymy w rynsztoku, ale niekt??rzy si??gaj┬? po gwiazdy.
( ͡┬░ ͜ʖ ͡┬░)
Ostatnio zmieniony przez azull Wto Maj 05, 2015 21:20, w ca│oÂci zmieniany 2 razy  

Halinka 
Si┬?┬?a spokoju.

Pomog│a: 27 razy
Do│▒czy│a: 25 Mar 2010
Sk▒d: podkarpacie
Wys│any: Žro Mar 04, 2015 16:39   

Mnie to nie przeszkadza, wi??┬?c nie musisz si??┬? spieszy??┬? <czesc>

Nie ┬?a┬?uj, nigdy nie ┬?a┬?uj, ┬?e mog┬?e┬?┬? co┬?┬? zrobi?? w ┬?yciu, a tego nie zrobi┬?e┬?. Nie zrobi┬?e┬?┬? , bo nie mog┬?e┬?┬?.
STANIS??AW LEM
Ostatnio zmieniony przez azull Žro Maj 06, 2015 07:46, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

azull 
Moderator

Wys│any: Wto Mar 10, 2015 10:03   

Halinko
To nie chodzi o po┬?┬?piech, bo jak wiadomo ten wskazany jest przy ┬?apaniu pche┬?┬? :mrgreen: ale o to, ┬?e wiedza moja jest w temacie ograniczona. Czekam w tej chwili na audyt z zewn┬?trz aby m??c podj┬??? dalsze dzia┬?ania.

Pogody Ducha, Azull

( ͡┬░ ͜ʖ ͡┬░)
Ostatnio zmieniony przez azull Wto Maj 05, 2015 21:22, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

azull 
Moderator

Wys│any: Pi▒ Mar 13, 2015 12:03   

Dzi┬? otrzyma┬?em odpowied┬? od firmy e-Matteo z Cieszyna, dotycz┬?cej aktualnych problem??w zwi┬?┬?zanych z kodowaniem polskich znak??w diakrytycznych na forum. Oto ona:

Kod:
Witam serdecznie,

na wst??pie - dzi??kuj??┬? za zainteresowanie moimi us┬?ugami. Poni┬?ej wycena dzia┬?a??:

- przekonwertowanie bazy latin2>utf8 - 250z┬?
- aktualizacja forum 1.12.7>1.12.8 - 300z┬?

Je┬?eli mia┬?bym wykona?? obie rzeczy - mog??┬? ca┬?o┬??? zrobi?? za 500z┬? na gotowo.

A tu poni┬?ej moja odpowied┬?:

Kod:
Witam, dzi??kuje za odpowiedz i ofert??. Odezw??┬? si?? do Pana ponownie kiedy ewentualnie ju┬? zbierzemy odpowiednie ┬?rodki i podejmiemy wspania┬?a decyzje odno┬?┬?nie przysz┬?o┬?ci forum. Pozdrawiam serdecznie.

Zapraszam do dyskusji.

Pogody Ducha, Azull

( ͡┬░ ͜ʖ ͡┬░)
Ostatnio zmieniony przez azull Wto Maj 05, 2015 21:46, w ca│oÂci zmieniany 2 razy  

Halinka 
Si┬?┬?a spokoju.

Pomog│a: 27 razy
Do│▒czy│a: 25 Mar 2010
Sk▒d: podkarpacie
Wys│any: Pi▒ Mar 13, 2015 18:55   

Troch??┬? drogo, ale na pewno warto, bo zabezpieczy to te┬? to forum, chyba, ┬?e b??┬?dziemy z niego rezygnowa??.
Nie wiem ile os??b jest ch??┬?tnych zainwestowa??, ja jestem.
Czy okre┬?lamy termin do kiedy mamy si??┬? zdecydowa??┬? ?

Nie ┬?a┬?uj, nigdy nie ┬?a┬?uj, ┬?e mog┬?e┬?┬? co┬?┬? zrobi?? w ┬?yciu, a tego nie zrobi┬?e┬?. Nie zrobi┬?e┬?┬? , bo nie mog┬?e┬?┬?.
STANIS??AW LEM
Ostatnio zmieniony przez azull Žro Maj 06, 2015 07:47, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

azull 
Moderator

Wys│any: Pi▒ Mar 13, 2015 19:44   

Za 11 dni, b??dziemy ┬?wi??towa??┬? 5 rocznic?? powstania forum. Zapewne pojawi┬? si?? go┬?cie z koszami pe┬?nych prezent??w... zobaczymy ile uzbieramy do tego czasu. Ja oczywi┬?cie┬? zamierzam wzorem innych r??wnie┬? w┬?o┬?y??┬? do koszyka w prezencie kopert?? naszemu pi??ciolatkowi... zatem poczekajmy mo┬?e do urodzin, czyli 24.03, taka jest moja propozycja.

Pogody Ducha, Azull

( ͡┬░ ͜ʖ ͡┬░)
Ostatnio zmieniony przez azull Wto Maj 05, 2015 21:49, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

jacek78 
gadzet

Pomˇg│: 14 razy
Do│▒czy│: 26 Mar 2010
Sk▒d: Skawina
Wys│any: Nie Mar 15, 2015 00:25   

Halinka napisa│/a:
Troch??┬? drogo

Te┬? tak uwa┬?am :-/ Jakby Nas by┬?┬?o na forum 50 czy 100 os??b, to my┬?e nie by┬?o by problemu. A nas aktywnych jest g??ra 10 os??b :-/
Kiedy┬?┬? pyta┬?em ju┬? czemu strona gdzie jest forum nie jest bezp┬?atna.I dalej nie rozumi??┬?, bo przegl┬?┬?dam strony gdzie mo┬?na zak┬?ada??┬? sobie forum bez dodatkowych op┬?at. Np. http://www.phpbb.pl/,
Nie wiem ale mo┬?liwe ┬?e si?? myl??┬?, bo nie znam si??┬? na sprawach informatycznych. Tylko tak poczyta┬?┬?em i widz?? ┬?e mo┬?na. Na forum jest jak widz?? par?? os??b co znaj┬?┬? si??┬? w tych sprawach, wi??┬?c mo┬?e jako┬? forum by istnia┬?┬?o. Chyba ze niema takiej opcji i trzeba p┬?┬?aci??, to ok
pozdrawiam <czesc>

"Wszyscy wiedz┬?,┬?e czego┬? nie da si?? zrobi?? i przychodzi taki jeden, kt??ry nie wie, ┬?e si?? nie da i on to w┬?a┬?nie robi"
Albert Einstein
Ostatnio zmieniony przez azull Žro Maj 06, 2015 20:14, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

azull 
Moderator

Wys│any: Nie Mar 15, 2015 08:57   

jacek78 napisa│/a:
Kiedy┬? pyta┬?┬?em ju┬? czemu strona gdzie jest forum nie jest bezp┬?atna. I dalej nie rozumi??, bo przegl┬?dam strony gdzie mo┬?na zak┬?ada??┬? sobie forum bez dodatkowych op┬?┬?at.

Posiadanie strony w tzw. domenie, zawsze b??dzie wi┬?za┬?o si?? z op┬?atami rejestracyjnymi. To tak jakby┬?┬? rejestrowa┬?┬? samoch??d w urz??dzie. Oczywi┬?cie urz┬?d mo┬?e ostatecznie w okre┬?lonych przypadkach zwolni┬? Ci?? z op┬?at, ale to zupe┬?nie inna bajka.
Miejsca tzw. darmowego hostingu obarczone s┬?┬? zazwyczaj niedogodno┬?ciami w postaci reklam, ma┬?ej przestrzeni dyskowej, obs┬?ug??┬? tylko okre┬?lonych skrypt??w, wersji j??zykowych, etc. Zapewne gdyby┬?my dzisiaj zak┬?adali ten┬?e serwis, sko??czy┬?oby si?? na zamkni??tym darmowym koncie na FB lub innym forum spo┬?eczno┬?ciowym. Pi???? lat temu sytuacja cyberprzestrzeni jej kszta┬?t mo┬?liwo┬?ci┬?by┬?y nieco odmienne ni┬? obecnie.
Ja osobi┬?cie nadal uwa┬?am, ┬?e op┬?ata za hosting oraz przestrze?? dyskow┬?┬?, kt??r┬?┬? ponosimy raz w roku nie jest wyg??rowana. Wynosi ona oko┬?o 44 groszy dziennie. Jeszcze kilka lat temu doda┬?┬?bym typowe: ile za to mo┬?na kupi??┬? piw... Dzi┬?┬? jest inaczej, bo dzi┬? nie pij??┬?i przygoda zwi┬?zana z moim trze┬?wieniem nierozerwalnie zwi┬?zana jest z tym Forum. Ch????┬? osobistego poznania ludzi skupionych wok??┬? tego miejsca zaowocowa┬?┬?a moim wyjazdem do Lichenia i pierwszym nie do ko??ca jeszcze ┬?wiadomym uczestnictwem w mitingu AA na placu obok bazyliki.... Ale do┬??? ju┬? o mnie
To co w tej chwili stanowi najwi??ksze wyzwanie finansowe, w ca┬?ej pi??cioletniej historii forum, to koszt uaktualnienia skryptu, oraz konwersja bazy danych. Je┬?li nie znajdziemy ┬?rodk??w na ten cel, to forum pozostanie w takiej wykrzaczonej formie w jakiej jest obecnie i tyle. Mo┬?e by?? te┬? tak, ┬?e pojawi si??┬? kto┬?┬?, kto wykona t??┬? prac??┬? za darmo, lub uruchomi forum na darmowych stronach hostingowych jak to Jacku sugerujesz. Wszystko jest mo┬?liwe. Aczkolwiek w mojej opinii w obecnej sytuacji mo┬?na tylko zacytowa?? ┬? to co napisane jest w Pi┬?mie: ┬?niwo du┬?e, ale robotnik??w ma┬?o...

Pogody Ducha, Azull 24H

( ͡┬░ ͜ʖ ͡┬░)
Ostatnio zmieniony przez azull Wto Maj 05, 2015 22:15, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

bacha 
Basia

Pomog│a: 13 razy
Do│▒czy│a: 24 Mar 2010
Sk▒d: W-m
Wys│any: Czw Mar 19, 2015 19:39   

azull napisa│/a:
w obecnej sytuacji mo┬?na tylko zacytowa?? ┬? to co napisane jest w Pi┬?mie: ┬?niwo du┬?e, ale robotnik??w ma┬?o...
Zgadzam si?? z tym :( ale c??┬? .Co prawda nie mog?? wiele,ale od ziarnka do ziarnka.......je┬?li to tylko co┬? pomo┬?e naszemu forum to ja ch??tnie .Azull ja tak gwoli ┬?cis┬?o┬?ci spytam tylko czy ten koszyczek to to same konto tak? Pozdrawiam <cmok>

http://www.youtube.com/wa...ture=plpp_video
Ostatnio zmieniony przez azull Žro Maj 06, 2015 20:16, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

azull 
Moderator

Wys│any: Czw Mar 19, 2015 21:27   

Cze┬???┬? Basiu, dzi??kuj??┬? za odpowied┬? i ciep┬?┬?e s┬?owa. Koszyczek ten sam, ale poczekaj jeszcze kilka dni tak jak to ustalili┬?my wcze┬?niej, aby wszyscy zainteresowani mogli si?? w tej kwestii wypowiedzie??┬?.

Pogody Ducha, Azull

( ͡┬░ ͜ʖ ͡┬░)
Ostatnio zmieniony przez azull Wto Maj 05, 2015 22:16, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

bacha 
Basia

Pomog│a: 13 razy
Do│▒czy│a: 24 Mar 2010
Sk▒d: W-m
Wys│any: Czw Mar 19, 2015 21:32   

Oczywiscie ze poczekam :) :->

http://www.youtube.com/wa...ture=plpp_video

hewciu 
Moderator

Pomˇg│: 3 razy
Do│▒czy│: 25 Mar 2010
Sk▒d: ┬?wiat
Wys│any: Czw Mar 19, 2015 23:39   

Moje zdanie znasz o guru Nasz ;)

Trze┬?wo┬?ci!!! :)
W odwadze przed nast??pnym krokiem pom??┬?
I daj schronienie jak w rodzinnym domu
I cicho ci?? prosz?? chro?? przed ┬?cie┬?k┬? ciemn┬?
Nawet najtwardsi maj┬? chwile kiedy potrzebuj┬? kl??kn┬???..." (Grammatik - Ka┬?dy ma chwil??)
Ostatnio zmieniony przez azull Žro Maj 06, 2015 07:48, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

azull 
Moderator

Wys│any: Pi▒ Mar 20, 2015 11:15   

Oczywi┬?cie znam! Wszystkim dzi??kuj??┬?, Po weekendzie powr??cimy do tematu.

Pogody Ducha, Azull

( ͡┬░ ͜ʖ ͡┬░)
Ostatnio zmieniony przez azull Wto Maj 05, 2015 22:17, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

dancia 

Do│▒czy│a: 27 Cze 2010
Sk▒d: Rybnik
Wys│any: Pi▒ Mar 20, 2015 23:54   

Ja ch??tnie te┬? co┬? do┬?o┬???┬?....jak napiszecie ile potrzeba...mo┬?e si??┬? uzbiera....pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez azull Žro Maj 06, 2015 07:49, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

jacek78 
gadzet

Pomˇg│: 14 razy
Do│▒czy│: 26 Mar 2010
Sk▒d: Skawina
Wys│any: Sob Mar 21, 2015 18:38   

Na razie o wp┬?atach nie my┬?lcie, bo mo┬?e wszystko si?? za┬?atwi bez wp┬?at ;-) Ale to jeszcze nie jest pewne. Jak b??dzie dzia┬?a┬?o i nie trzeba b??dzie p┬?aci??┬? to Azull poinformuje ;-)

"Wszyscy wiedz┬?,┬?e czego┬? nie da si?? zrobi?? i przychodzi taki jeden, kt??ry nie wie, ┬?e si?? nie da i on to w┬?a┬?nie robi"
Albert Einstein
Ostatnio zmieniony przez azull Žro Maj 06, 2015 07:51, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Nie mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒cznikˇw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: