Strona Główna Witaj na stronach niepije.net
Forum wsparcia, dla os??b uzaleÂ?nionych i wsp??Â?Â?uzaleÂ?nionych od alkoholu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Witaj na stronach niepije.net Strona Główna
Witaj na stronach niepije.net - Warunki Rejestracji

REGULAMIN:

0. Natychmiastowym banem, grozi naśmiewanie się z problemów użytkowników.
1. Jeżeli nowy uczestnik forum, od pierwszych swoich postów wykazuje niecheć do przestrzegania poniższego regulaminu, może mieć natychmiast (bez ostrzeżenia) zablokowaną możliwosć pisania na forum.
2. Zakaz umieszczania zdjęc powszechnie uznanych za obraźliwe (pornografia jakakolwiek, drastyczne sceny obyczajowe itp).
3. Tematy niezgodne z tematyką danego Forum bedą przenoszone, lub calkowicie usuwane.
4. Tematy zdublowane (o tej samej tematyce) będą kasowane.
5. Posty bezsensowne lub bardzo odbiegające od tematu będą usuwane.
6. Nazwa tematu powinna swiadczyć o jego zawartości. W przeciwnym wypadku patrz pkt 3.
7. Moderatorzy i Administrator mają prawo do usunięcia postu, który obraża w jakiś sposób innych użytkowników.
8. W ekstremalnych przypadkach łamania regulaminu, dostep użytkownikowi do forum bedzie zablokowany (ban).
9. Sygnatura nie może zawierać wiecej niż jednej grafiki oraz ma mieć "przyzwoitą" dlugośc (wielkość).
10. Obowiazuje całowity zakaz prowadzenia prywatnych wojen.
11. Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa oraz wulgaryzmy, internetowym trolom stanowcze mówimy nie!
12. Użytkownik nie może używać takiego samego avatara jak Administrator lub Moderatorzy.
13. Zakaz używania przeklenstw i wulgaryzmów (nie tylko w języku polskim).
14. Uwagi o błędach ortograficznych czy interpunkcyjnych, oraz wszelkie slowne utarczki załatwia się prywatnymi wiadomościami pomiędzy sobą (PM).
15. Zakaz stawiania ultimatum Administratorowi pod grozba blokady dostępu do Forum.
16. Na Forum nie można zamieszczać jakichkolwiek reklam, bez pisemnej zgody Administratora.
17. Moderatorzy i Administrator maja prawo do zamknięcia tematu w przypadku gdy jego autor dowiedział sie tego, czego chciał, lub dyskusja odbiega od poczatkowych założen.
18. Sprawy typu "przyślij tez do mnie na moj_mail@pl" zalatwia się prywatnymi wiadomosciami (PM). Posty tego typu bedą usuwane.
19. Wszelkie przejawy nabijania postów będą skrupulatnie zwalczane. Rozumie się przez to również posty typu: Gdybym wiedział to bym Ci powiedział, ale nie wiem.
20. Zabrania się aktywnego używania dwóch lub więcej kont przez jedną osobę lub specjalnego zakladania kolejnego konta, aby uniknać nadzoru.
21. W razie pytan użytkownik kontaktuje się najpierw z Moderatorem, a dopiero później (w razie nieotrzymania odpowiedzi ) z Administratorem.
22. Niedozwolone jest zwracanie uwagi innym użytkownikom, że złamali regulamin. Od tego jest funkcja: Zgloś post do moderatora/Administratora znajdujaca się przy każdym poscie.
23. Rozprowadzanie wszelkiego rodzaju warezów, torrentów za pomocą tego forum jest zabronione (sygnatury, tematy do oceny z forami o takiej tematyce, posty) i grozi otrzymaniem bana.
24. Osoby działające na niekorzyść forum otrzymają bana.

POSTANOWIENIA GENERALNE
Administrator ma prawo usunac dana osobe z Forum bez podania przyczyny.Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na warunki zawarte w REGULAMINIE RORUM niepije.net
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Wsparcie techniczne: e-matteo.pl
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 5